11 Ağustos 2016 Perşembe

Çiçekli carmen yaka tulum

Omuzları açık elbiseler bluzlar bu yıl çok modayken bu akımdan eksik kalmayayım diye bende bir tulum dikeyim dedim. İşin doğrusu bu tulumu o hayat benim dizisini izlerken efsunun üzerinde görmüştüm ilk . O zamandan beri aklımın bir köşesinde gerçekleşmeyi bekliyordu :)

En sonunda evdeki bu minik çiçekli  kumaşla yaptım. Kalıp olarak her zaman kullandığım kalıbımı paçaları genişleterek kullanırken üst beden  olarak standart kalıbı omuzları açık bırakacak şekilde kesip üzerine de bu fırfırlı parçayı diktim.  Beline de bir ince  tünel dikip vurgu yaptım.
Kolay ama tam bohem havada birşey oldu :)Bu da şaşkın ben . Laf aramızda standart halim budur. Gün içinde hep böyle şapşik şapşik dolanırım :)

4 yorum:

 1. Çoook yakışmış :) güle güle kullan...

  YanıtlaSil
 2. Çok dikkatimi çekti neden sürekli evde foto çekimi yapıyorsunuz haksizlik etmissiniz o kadar gūzel tuluma iyi günlerde giyin :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler haklısınız aslında ama evde fotoğrafları tripodla çekiyorum onun için kolay oluyor dış çekimde fotoğraf cektirebilecegim kimse ya da zaman olmuyor bende toplu toplu evde çekiyorum napiym 😀

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...