5 Haziran 2013 Çarşamba

güzel ülkem Türkiyem :-)


Yıllardır düşünüyordum ve kendi  kendimi yiyip bitiriyordum . İnsanlar bu olup biteni görmüyorlar mı nasıl bu ben yaptım olduculuğa katlanıyorlar neden tepki göstermiyorlar diye. İçimde fırtınalar kopuyordu ama çevreye bakınca herhalde herşeye karşı olan asi olan benim diye düşünmeye başlamış ,bir boşvermişlik içimi sarmıştı. Haberlerde uğradıkları haksızlığı dile getirenlere bile siz istediniz sonuçlarına katlanacaksıniz diyor üzülemiyordum insanlığımı kaybetmeye başlamış , hislerimden dolayı utanıyordum, bir iç çöküş yaşıyordum. Taki bu günlere kadar. Bana yanlız olmadığımı hissettiren , bu kibirli siyasetten rahatsız olan herkese teşekkürler :-)  Sizleri seviyorum canı gönülden destekliyorum.

Bu zaman zarfında provakatörlerin oyununa gelmeyin lütfen . Çevrenizde birçok provakatörler olduğu gibi en  büyükleri liderler arasında. Sözleriyle sizleri daha çok çileden çıkarıp haksız olmasına rağmen haklı konuma geçmeye çalışıyor. Oyuna gelmeyelim :-) 
Lider olup peşinden insanları sürüklemek kolaydır ancak iyi bir lider olup herkesi kucaklamaktır zor olan tıpkı Atatürk gibi :-) 

2 yorum:

  1. Aynı hislere sahibiz. Ve bu nedenle yazılan her destek yazısı insana farklı tarifedilmez bir keyif veriyor. Hep destek tam destek

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...